Jesteśmy tu dla Ciebie

Bądź na bieżąco

Każdy, kto szuka mieszkania, znajdzie tutaj najświeższe informacje.

Zmiany w programie Mieszkanie dla Młodych Skorzystaj już dziś – kto pierwszy ten lepszy!

13 czerwca 2017 roku rząd zmienił ustawę dotyczącą projektu Mieszkanie dla Młodych. Jest to inicjatywa, w której państwo pomaga młodym ludziom w nabyciu ich pierwszego mieszkania.

Nowa ustawa ma wejść w życie 1 sierpnia 2017 roku. Osoby, które wcześniej nie ubiegały się o pomoc w ramach projektu MdM, dostaną dodatkową szansę na złożenie wniosków. Będą one przyjmowane najpóźniej do 16 sierpnia.

Uwolnione środki będą pochodziły z puli 5% na 2017 rok. Żeby skorzystać z dofinansowania inwestycja będzie musiała być oddana do użytkowania jeszcze w 2017 roku.

MdM jest z nami. Na Słonecznych Tarasach pozostały 4 ostatnie mieszkania, które spełniają kryteria programu. Klienci mogą skorzystać z ich zakupu. Mieszkania z tarasem mają 74m2 i są gotowe do odbioru od zaraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pozostałe 50% z puli środków przeznaczonych na rok 2018, zostanie uruchomione w styczniu, tak jak było to wcześniej zaplanowane.

Celem uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do biura sprzedaży mieszkań lub do kontaktu telefonicznego.

Nowe budynki mają już dwa piętra!

Osiedle Komfortia jest unikatowym projektem mieszkań przeznaczonym dla osób, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. Nowe budynki w Rokietnicy cały czas się rozwijają, mają już dwa piętra! Zaczyna powstawać wyjątkowa przestrzeń pełna wygody i komfortu.

Ostatnie mieszkania na Słonecznych Tarasach 2!

Na Słonecznych Tarasach 2 w Plewiskach zostały ostatnie, gotowe do odbioru mieszkania! Skorzystaj z wyjątkowej ceny i wybierz swój nowy lokal już dziś :)

Ostatnie mieszkania

 

Lidia Smorawska

Lidia Smorawska

602 701 300

ls@twojem.pl

Dla wszystkich dzieci tych małych i dużych wszystkiego co najlepsze!

W ten wyjątkowy dzień życzymy wszystkim dzieciakom wielu przygód, mnóstwa zabawy i podróży do krainy marzeń! Niech Wasz czas upływa dzisiaj wyjątkowo a prezenty sprawią, że na Waszych twarzach pojawi się uśmiech!🎁😍

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

Dzień dziecka

Zapraszamy na prezentację gotowych mieszkań o pow. 74 m²

Dzień Otwarty na Słonecznych Tarasach w Plewiskach
3 czerwca godzina 9-13
Przyjdź i zobacz jak pięknie możesz mieszkać!

Przypominamy o konieczności umówienia się na spotkanie. tel. 692 481 200.

Dni otwarte

Mury już coraz wyżej…

Osiedle Komfortia w Rokietnicy powstaje na naszych oczach. Do góry pną się kolejne mury. Pozdrawiamy ze słonecznej Rokietnicy.

Osiedle Komfortia

Zamieszkaj na osiedlu Komfortia!

Rokietnica - lokalizacja często wybierana do zamieszkania, z dogodną infrastrukturą i jednocześnie bliskością przyrody.
Osiedle Komfortia w Rokietnicy to doskonały wybór! Sprawdź ofertę dostępnych mieszkań na naszej stronie i zarezerwuj już dziś.

Komfortia zamieszkaj z nami

Doradcy klientów

Biuro obsługi klienta

Poznań

60-789 Poznań, ul. Iłłakowiczówny 7/2
61 877 56 61
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

W celu jak najlepszej obsługi naszych klientów i zapewnienia czasu niezbędnego do właściwej prezentacji naszej oferty w sprawie spotkań w soboty prosimy o wcześniejszy, telefoniczny kontakt